Workshop

Vlastimil Kula- Erotický svět

Dotknete se tenké hranice mezi aktem a erotikou s mistrem v tomto fotografickém oboru. Vlastimil Kula je také mistrem tvorby vlastních lokací i rekvizit – budete fotografovat na neuvěřitelném místě, kde vznikly fotografie pro monografii, jíž vydalo prestižní nakladatelství Taschen.  Vlastimil Kula je jedním z mála českých autorů, kterým se to podařilo.

Máte možnost poznat styl práce a jedinečnou osobnost Vlastimila Kuly, vyzkoušet si nevšední „svícení“ těla, z něhož srší náboj. Pokusíte se do své práce uzamknout tajemství příslibu stejně tak, jako to umí Vlastimil Kula.

Klademe důraz na atmosféru, budete mít dostatečný prostor i pro samostatnou práci, počet účastníků je oproti jiným workshopům velmi omezen. Velkou pozornost věnujeme také výběru vhodné modelky.

 Citát:

 „Často jsem byl a jsem  nazýván pornografem a je mi to jedno. Lépe řečeno, z hlediska definice jím jsem a ve společnosti Picassa, Dalího nebo Vrchlického je mi dobře“ — Vlastimil Kula

 

Termín: Léto 2019, bude upřesněn
Místo: Cheb
Lektor: Vlastimil Kula
Cena: 3.490 Kč

 

PRŮBĚH WORKSHOPU

(můžete se zúčastnit pouze praktické části a přijet až v sobotu ráno)

Pátek:

Příjezd, registrace a ubytování, seznámení s Vlastimilem Kulou, účastníky, organizátory a modelkou; beseda s Vlastimilem Kulou, představení jeho práce.

Sobota:

Proběhne samotná praktická část, fotografování pod vedením Vlastimila Kuly. Čeká na Vás teorie, svícení, komunikace a práce s modelkou. Dostanete také prostor pro samostatnou práci.

Sobota pozdní odpoledne, večer:

Návštěva u Vlastimila Kuly doma v „Kulandii“. Neformální posezení, možnost grilování a poté ukončení workshopu. Ve formuláři prosím uveďte, zda máte zájem o zajištění ubytování do nedělního rána.